14. TJ Jiskra Kocbeře 18 28:78 7

Kompletní tabulka

TJ Dvůr Králové B - FK Kopidlno A 4:1 (3:1)

mistrovské utkání JAKO 1. B třída dospělých, sobota 31.08.2019 od 17:00

Další náročné venkovní utkání nás čekalo ve Dvoře Králové proti týmu, nad kterým jsme v loňské sezóně sice dvakrát zvítězili, ale soupeř v nás zanechal, snad jen mimo proměňování šancí, jen pozitivní ohlasy.

Vzhledem k fotbalové síle soupeře jsme zvolili defenzivní rozestavení s jedním hrotem v útoku a spoléhali tak na pevnou obranu a brejkové situace. Úvodních 25 minut se nám ještě dařilo zachytávat akce domácích, pokud jsme však nestihli při útočné ztrátě míče okamžitě přeřadit zpátečku, otevírali jsme tak prostory a soupeř se tak mohl dostávat do šancí. Dvě z nich proměnil domácí kanonýr, nám se v průběhu hry podařilo jen srovnat na 1:1 po průměrné střele z dálky a zaváhání gólmana. Poté se objevily ještě nějaké náznaky, možná i neodpískaná nadějná situace, ale soupeř měl těchto momentů mnohem více. Nadějný výsledek 2:1 první půle se nám bohužel nepodařilo udržet, když těsně před poločasovým hvizdem se krásnou střelou ještě jednou prosadil Dvůr.

Do druhé půle jsme na taktice prakticky nic neměnili, tušili jsme, že pokud bychom hru více otevřeli, výsledek by mohl pro nás zavánět nepříjemným skóre. Hru jsme bohužel ani nemohli oživit střídáním, protože na lavičce byli v tu dobu vlastně jen vedoucí mužstva převlečeni do stulpen a trenýrek. V druhé půli se jsme se tak prakticky nedostávali ani do náznaků příležitostí, na druhé straně se několikrát v brance zaskvěl svými typickými „nožními“ zákroky Miloš. Konečný výsledek 4:1 tak stanovil poslední gól domácích a my tak mohli jen soupeři pogratulovat k zaslouženému vítězství.

Komentář domácí: V úmorném vedru jsme předvedli mnohem lepší výkon než minulý týden. V první půli byla naše hra trochu neurovnaná, což bylo způsobeno především jiným rozestavením, než na které jsme zvyklí. I přesto jsme byli lepší a dokázali využít alespoň tři ze spousty šancí. Ve druhé půli jsme již soupeři příliš možností nedovolili, přidali jeden gól a vítězství si v klidu pohlídali. Děkuji klukům za předvedený výkon.

Sestava: Kovář Miloš, Janáček Jaroslav (C), Valnoha Martin, Komárek Petr (31. Berounský Patrik), Komárek Ladislav, Strnad Libor, Janda Petr, Komárek Jan (80. Janda Petr), Machačný David, Aubrecht Jindřich, Klaban Tomáš

Střelci: 13. Otradovský Martin, 26. Otradovský Martin, 43. Prokůpek Jan, 72. Suk Rudolf -  22. Valnoha Martin