Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

FK Kopidlno A : TJ Sokol Stará Paka 7:1 (4:1)

Sestava: Kovář, Valnoha, Janáček (C) ('46 Komárek L.), Komárek P., Havelka ('40 Strnad), Klaban L. ('57 Dřímal T.) , Machačný, Nasikovský, Dřímal J., Klaban T. ('74 Berounský), Poutník
Střelci:
30. Dřímal Jan, 31. Machačný David, 33. Machačný David, 36. Klaban Tomáš, 48. Machačný David (pen.), 65. Dřímal Jan (pen.), 90. Berounský Patrik - 39. Blažek Jakub

V dalším zápase jsme chtěli potvrdit kvalitní hru v předešlých utkáních a opět vítězstvím potěšit domácí fanoušky. Mužstvo Staré Paky přijelo s důraznou obrannou hrou, přitom však jen nevyčkávalo, snažilo se hrát fotbal a podnikalo nebezpečné útoky. Do 30 minuty jsme sice měli optickou převahu, ale náznaky šancí jsme nedotáhli ke kýženému gólu. Poté následovala 5minutovka, která prakticky rozhodla o osudu utkání – nejprve po kombinační hře několika hráčů prostřelil gólmana hostí Jéňa, z následného útoku z hranice vápna zakroutil k tyči míč Machy, za 2 minuty si situaci zopakoval a opět mířil přesně, čtvrtý korálek navlékl po přihrávce Poutňase střelou do odkryté brány Klába T. Hosté pak korigovali výsledek do poločasu ze standardní situace po našem zbytečném faulu před pokutovým územím.

Na počátku druhého poločasu pak zkompletoval hattrick Machy, kdy z penalty orazítkoval obě tyče a možná nejen očima dotlačil míč za brankovou čáru. Tím byl dán ráz zbytku utkání, které se odehrávalo za naší stálé převahy. Snažili jsme se o kombinační hru a přidali tím ještě další dvě branky, kdy si penaltu vyzkoušel i Jéňa a v závěru zkušeně zavěsil Paťas. Po konečném hvizdu tak mohla následovat děkovačka domácímu publiku a u některých hráčů i bleskové žhavení mobilů, jak se vyvíjí derby pražských „S".

Utkání nám ukázalo, že žádný soupeř nám rozhodně nedá nic zadarmo a musíme stále pokračovat v nastoleném tréninkovém tempu, dále pilně pracovat, jít od soupeře k soupeři a využívat našich herních předností. Pozitivem utkání jsou tentokráte proměněné šance a častější střelba uvnitř i vně pokutového území. Záporem pak, mimo jiné, některé nepřesné a nebezpečné přihrávky kolem velkého vápna.

Nyní nás čeká zápas s Podskalanem, kde to nebude snadné utkání, snad jsme svým nedělním výkonem nalákali příznivce, aby nás opět v hojném počtu přijeli podpořit.

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice