Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

 

FK Kopidlno A : Žlunice 3:0 (1:0)

Sestava: Kovář, Komárek L., Janáček (C), Komárek P., Strnad ('32 Dyčenko V.), Klaban L. ('81 Komárek J.), Machačný, Nasikovský, Klaban T., Berounský ('46 Dřímal T.), Poutník  

Střelci: 3. Poutník Michal, 81. Klaban Tomáš, 88. Machačný David   

 Ve čtvrtém domácím utkání jsme za pěkného počasí na kvalitním pažitu chtěli vítězstvím potvrdit naše předchozí výsledky a prodloužit sérii bez ztráty bodu. Ze zkušeností z posledních utkání s tímto protivníkem jsme věděli, že nás nečeká lehký soupeř, jehož styl hry nám navíc moc nesedí.

 Úvod utkání nám díky vstřelené brance vyšel a rychlý gól tak mohl přinést klid na naše kopačky, jak se však ukázalo v dalších minutách, brzké vedení nám možná naopak uškodilo. Byli jsme sice oproti soupeři silnější v kombinaci, leč velké procento přihrávek bylo nepřesných nebo zbytečně uspěchaných. V první půli jsme navíc opět neproměnili některé 100% šance, spravedlivé je však říci, že ani hráči Žlunic nebyli daleko od vyrovnání stavu utkání. Hra se po zbytek prvního poločasu přelévala z jedné strany na druhou a ani jeden tým nepředváděl nic světoborného. O poločasové pauze jsme tak šli do kabin s hubeným vedením 1:0.

 Do druhé půle jsme chtěli nastoupit s kvalitnější klidnější hrou, chytit se jednoduchými přihrávkami a rozhodnout utkání dalším vstřeleným gólem. Hra se sice opticky mírně zvedla, ale stále to nebyla ta hra, kterou bychom se chtěli dlouhodobě prezentovat. Hosté hrozili především ze standardních situací a dlouhých autů do vápna, stále jsme tak neměli nic jisté. O osudu zápasu rozhodl náš rohový kop a hlavička Kláby. Žlunice poté logicky hru více otevřely, čehož jsme ještě využili rychlým kontrem a třetí vstřelenou brankou.

 Naše výhra sice tentokráte patřila spíše do kategorie těch vybojovaných, což však v důsledku nemusí být vůbec na škodu. Někdy takové utkání je pro kabinu přínosnější než jednoduchá vítězství, kdy se téměř vše daří. Po celý zápas jsme se prali s přesností přihrávky, pozitivem je bojovnost a vůle dotáhnout utkání k dalším důležitým třem bodům.

 Ve čtvrtek 5. 10. od 16:00 nás čeká dohrávka odloženého venkovního utkání s Podskalanem, opět tak tímto zveme naše fanoušky.

 

Sponzoři

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice
Zatraceně rychlý internet! Comtex Autoškola Mojmír Hloušek Pneuservis Jiří Pišl
Město Rožďalovice Kovošrot Libáň

Obec Budčeves

 

PERSEUS, a.s. Běchary

 
Гантели и штанги. Купить гантели и штанги
Детские спортивные костюмы