Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

FK Kopidlno A - TJ Sokol Libáň 4:0 (3:0)

mistrovské utkání OPM, neděle 12. 11. 2017 od 16:00 na umělé trávě v Jičíně

Sestava: Kovář, Valnoha ('46 Strnad), Janáček (C),  Komárek P., Komárek L. ('62 Dyčenko), Klaban L., Machačný, Nasikovský, Dřímal J., Klaban T., Poutník

Střelci: 16. Poutník Michal, 35. Dřímal Jan, 45. Klaban Lukáš, 85. Nasikovský Adam

V odloženém „domácím“ zápase jsme chtěli potvrdit pozici favorita a v derby zápase s Libání naplno bodovat. Předem patří poděkování fanouškům, kteří neváhali za chladného deštivého počasí v hojném počtu vyrazit za týmem na umělou trávu do Jičína a příkladně po celý zápas mančaft povzbuzovat. Smutné pro jičínský fotbal je to, že to byla v poslední době zřejmě jedna z největších návštěv, která na tamní stadion dorazila.

Začátek zápasu se nesl v podobě zvykání si na povrch umělé trávy a rychlejší odskok balonu. Chtěli jsme být opět od počátku aktivnější a pokoušet se na tomto terénu o častou střelbu. Do 15. minuty jsme měli spíše náznaky šancí a pomohla nám až chyba hostujícího gólmana, kdy po napadání Kláby T. téměř dovezl balon do prázdné branky Michal. Po vstřelené brance jsme hru převážně kontrolovali my a navrch do konce poločasu ještě přidali 2 branky. Nejprve se s ledovým klidem sobě vlastním postavil ke standardní situaci Jéňa a z poměrně  uctivé vzdálenosti vymetl pavučinu „libáňské“ branky. Krásná střela rozehřála určitě již prokřehlé fanoušky a Jéňa sám tentokráte ukázal, že ho tato vstřelená branka nenechala chladným Před závěrečným poločasovým hvizdem se pak dorážkou prosadil Klába Lukáš a my jsme šli do kabin s komfortním tříbrankovým náskokem.

V druhém poločase jsme tak již neměli potřebu se nijak výrazně tlačit k brance hostí, přesto jsme si vypracovali dostatek šancí, aby mohla být splněna „NORMA“. Leč v těchto tutových šancích nás buď vychytal gólman, zastavila branková konstrukce nebo jsme sami zakončení nevyřešili správně. Druhá půle tak přinesla „pouze“ jeden vstřelený gól, kdy po kvalitní kombinaci se neméně povedenou střelou prosadil Adam.

Po celé utkání jsme byli lepším družstvem, a tudíž je výhra 4:0 zcela zasloužená. Kontrolovali jsme hru a hosty prakticky k ničemu vážnějšímu nepustili. Těší také další vychytaná nula Kovyho, který ukázal, že i balón letící v úrovni hlavy se dá chytat nohama ☺

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda