Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

FK Kopidlno A - TJ Sokol Lužany 1:0 (1:0)

mistrovské utkání OPM, neděle 8. 4. 2018 od 16:30

Sestava: Kovář, Valnoha, Janáček (C), Komárek P., Dyčenko V., Klaban L., Komárek L., Machačný, Dřímal J. ('77 Komárek J.), Klaban T., Poutník; připraven Hloušek, Kazda

Střelci: 38. Machačný David

V prvním jarním utkání nás čekal tým Lužan, který se krčí na samotném chvostu okresního přeboru. Oproti podzimnímu vzájemnému zápasu předvedl soupeř znatelně lepší fotbalový výkon (na jaře bude mužstvo z Lužan nepříjemné pro většinu týmů) a ve spojitosti s naší nerozehraností na přírodním trávníku proto utkání nebylo nikterak jednoduché.

Od první minuty jsme chtěli na soupeře zatlačit a napadáním ho donutit k odkopávaným balónům či chybám, ze kterých bychom mohli těžit. Hráči byli zároveň nabádáni k maximální snaze hrát co nejvíce kombinačně po zemi. Od úvodu jsme sice měli převahu v držení míče, ale do žádných větších brankových příležitostí se téměř nedostávali. Výjimkou byla šance Michala Poutníka či několik nadějných průniků Lukáše Klabana. Vytvářeli jsme si sice dostatek standardních situací, ale především zahrávání rohových kopů se nám po celé utkání hrubě nedařilo. Do vedení jsme tak šli paradoxně po rohu soupeře, kdy se po rychlém brejku prosadil kličkou gólmanovi David Machačný. Vedení a uklidnění zápasu pak mohla dát penaltová situace v poslední minutě první půle, leč tentokrát nemělo její zahrání potřebné parametry.

Ve druhé půli jsme měli za cíl zlepšit se v přesnosti přihrávek a také se vyvarovat někdy zbytečným dlouhým nakopávaným míčům. Počátek druhého poločasu nabídl několik našich brankových možností, které však buď končily v náručí gólmana Lužan, nebo na brankové konstrukci jeho svatyně (především Klába Lukáš by si i gól za svůj výkon zasloužil). Na ukazateli skóre tak svítil jen výsledek 1:0 a soupeř mohl živit naději na nějaký ten bodík. Lužany hrozily hlavně ze standardních situací směřovaných do velkého vápna, se všemi jsme si však až do závěrečného hvizdu poradili a tři body tedy zůstaly doma po nejtěsnější možné výhře.

Utkání nám ukázalo, že žádný soupeř nám nedá nic zadarmo a do dalších zápasů máme hodně co zlepšovat. Samo od sebe to však jistojistě nepůjde a je potřebné fotbalovou kvalitu a sebedůvěru opět nabrat v samotných trénincích.

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice