FK Kopidlno

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kopidlno
www.fkkopidlno.cz

Příští zápas

SK Miletín - FK Kopidlno A 6:1 (2:1)

SK Miletín - FK Kopidlno A 6:1 (2:1)

mistrovské utkání JAKO 1. B třída dospělých, sobota 17. 8. 2019 od 17:00

 

Do Miletína, kde se nám dlouhodobě nedaří, jsme jeli s odhodláním konečně se porvat o výsledek přinášející body, leč zažili jsme na tomto hřišti obdobné déjà vu jako v jarním zápase. Tentokráte ovšem musím konstatovat, že výkon za domácími v mnohém zaostával a uspět jsme tak mohli snad jen díky velkému štěstí než fotbalovému umu.

V úvodu se jednalo spíše o oťukávací taktickou bitvu, kdy jsme ovšem soupeři většinu míčů odevzdávali nepřesnými nákopy. Ten nás takto opticky dostával pod tlak a především po stranách nás individuálně přehrával. První branku jsme inkasovali po ztrátě balónu, rychlé kolmici mezi obranu a s chutí výborně hrající domácí útočník již věděl, jak se šancí naložit. Po přečkání dalších několika pološancí jsme se začali také osmělovat, první tutovku tváří v tvář gólmanovi jsme ještě nezužitkovali, za chvíli se však po bratrské spolupráci z blízka prosadil Lukáš Klaban. Nadějný stav jsme ovšem do poločasové přestávky neudrželi a po rohovém kopu a tečovaném balonu propadl míč až do naší branky. Před poločasem smolný gól, ovšem ve zpětném pohledu za první pětačtyřicetiminutovkou jsme ještě mohli být za jednobrankovou ztrátu spíše rádi.

V počátku druhého dějství jsme 15 minut předváděli asi nejlepší fotbalové okamžiky, ale to je na celý zápas povážlivě málo. Utkání se vlastně definitivně zlomilo v 60. minutě třetím inkasovaným gólem, měli jsme ještě dostatek času na to se zápasem něco udělat, ale náš druhopoločasový výkon opadl a v kombinaci s dobře hrajícími domácími jsme na změnu výsledku prakticky ani neměli. A tak jako v minulém vzájemném zápase nám na konci dějství Miletín na cestu přibalil ještě 3 branky a my byli rádi, že zápas ukončil závěrečný hvizd.

Zápas je třeba rychle hodit za hlavu, zároveň se z něj však poučit. Domácí nám předváděli jak skloubit fotbalovost s chutí, agresivitou i taktikou. Nám nezbývá než totéž předvést v dalším domácím zápase.

Komentář zápasu domácí: Výborný výkon. Od první minuty jsme byli aktivnější a zaslouženě šli do vedení. Po zaváhání a zbytečné ztrátě však soupeř vyrovnal. Naštěstí brankou do šatny jsme si vedení vzali spět. Druhý poločas byl vyrovnaný až do šedesáté minuty. To se nám podařilo vstřelit třetí branku a definitivně zlomit odpor soupeře. Ve zbývajícím čase jsme přidali další tři branky a zaslouženě vysoko vyhráli. Za odvedený výkon zaslouží všichni hráči pochvalu.

Sestava: Brožíček Martin, Janáček Jaroslav (C), Valnoha Martin, Komárek Ladislav, Strnad Libor, Klaban Lukáš, Komárek Jan (46. Janda Petr), Machačný David, Poutník Michal (60. Kovář Miloš), Aubrecht Jindřich, (82. Nýč Marek), Klaban Tomáš

Střelci: 9. Hátle Jan, 43. Bartoníček Martin, 60. Hátle Jan, 76. Němeček Josef, 86. Hátle Jan, 90. Vondrouš Filip - 37. Klaban Lukáš  

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FK Kopidlno
FC Spartak Kobylice
4:0
Podrobnosti

Střelci týmu

7 gólů

Tomáš Klaban

5 gólů

Michal Poutník

4 góly

Lukáš Klaban

3 góly

Jaroslav Janáček

3 góly

Miloš Kovář

Najdete nás na Facebooku

Comtex s.r.o. Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 16428
Posledních 30 dnů: 409 | Posledních 7 dnů: 106 | Poslední den: 16

© 2020 FK Kopidlno | Všechna práva vyhrazena | gersl@comtex.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne