FK Kopidlno

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kopidlno
www.fkkopidlno.cz

Příští zápas

FK Kopidlno A - FC Spartak Kobylice 4:0 (1:0)

FK Kopidlno A - FC Spartak Kobylice 4:0 (1:0)

mistrovské utkání JAKO 1. B třída dospělých, neděle 22. 9. 2019 od 16:30

 

V tomto domácím zápase proti sobě nastoupila mužstva, která se zřejmě dle posledních výsledků nenacházejí v úplně optimální fotbalové a personální formě a na samotné hře to bylo i dosti viditelné. Soupeř přijel v 11 hráčích, takže my jsme měli v tomto malou výhodu, protože se, i přes absenci šesti stabilních hráčů a současně hrané utkání B týmu, podařilo mít na střídačce alespoň jedno kvalitní střídání. Již samotný úvod byl poměrně nervózní s množstvím nepřesností na obou stranách. Naše mužstvo si tentokráte naordinovalo jednodušší hru, kdy jsme se místo kombinace raději uchýlili k bezpečným nákopům na soupeřovu polovinu, kde bylo cílem zabojovat o odražené balony a vytěžit z nich tlak vedoucí k šancím. A šance si prakticky tvořilo pouze naše mužstvo, i když ty opravdu velké by se daly spočítat na prstech jedné ruky pyrotechnika v důchodu – první nájezd na gólmana byl zakončen slabší střelou a druhý skončil vedle levé tyče, více jsme také mohli vytěžit z několika přízemních centrů. Důležitý úvodní gól, navíc do šatny, se nám podařilo vstřelit po průnikové přihrávce Michala Poutníka, kterou si v náběhu našel Jindra Aubrecht a potvrdil střeleckou formu.

Druhý poločas nás v úvodu nezastihl v dobrém rozpoložení a zřejmě i pod vlivem minimálního náskoku jsme se dostali pod tlak soupeře a museli jsme krátce po sobě odvracet několik standardních situací. V tomto úseku hry bylo třeba udržet míč, uklidnit se tím v obranné fázi, to se nám však stále nedařilo podle představ. Klid na kopačky by samozřejmě dodala druhá vstřelená branka, při hlavičce Martina Valnohy se však vytáhnul brankář Kobylic, a tak si Martin musel počkat až do 75. minuty. Petr Janda si navedl ze strany míč na střed, jeho střela trefila hostující hráče, na Martinovu dorážku však již byli krátcí. O pár chvil poté bylo pro nás ještě veseleji, na polovině hřiště získal míč Michal Poutník a pohotovým přesným lobem navýšil na 3:0. Od tohoto okamžiku byl zápas rozhodnut a bylo také vidět, co udělá s hráči zdravé sebevědomí. Podařilo se nám ještě orazítkovat břevno a závěrečnou tečku za utkáním obstaral Jarda Janáček, který nasměroval vyraženou střelu dalším přesným lobem do soupeřovy sítě.

Po pravdě zápas příliš fotbalové krásy až na několik výjimek nenabídl, ale náš cíl získat tolik potřebné body byl splněn. Nyní nás čeká nejdelší cesta do Žacléře a jistě všichni hráči a fanoušci by si rádi užili návrat ve slavícím autobuse, pojďme proto tedy každý za sebe udělat maximum.

Komentář zápasu hosté: V tomto utkání jsme byli na balónu lepším týmem, ale na šance jsme jednoznačně prohráli.

Sestava: Brodský Petr, Janda Petr, Valnoha Martin, Janáček Jaroslav (C), Strnad Libor, Aubrecht Jindřich, Komárek Ladislav, Komárek Petr, Poutník Michal, Klaban Tomáš, Berounský Patrik (60. Šoltys Radek)    

Střelci: 42. Aubrecht Jindřich, 75. Valnoha Martin, 78. Poutník Michal, 89. Janáček Jaroslav

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FK Kopidlno
FC Spartak Kobylice
4:0
Podrobnosti

Střelci týmu

7 gólů

Tomáš Klaban

5 gólů

Michal Poutník

4 góly

Lukáš Klaban

3 góly

Jaroslav Janáček

3 góly

Miloš Kovář

Najdete nás na Facebooku

Comtex s.r.o. Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 17814
Posledních 30 dnů: 480 | Posledních 7 dnů: 155 | Poslední den: 11

© 2020 FK Kopidlno | Všechna práva vyhrazena | gersl@comtex.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne