FK Kopidlno

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kopidlno
www.fkkopidlno.cz

Příští zápas

TJ Baník Žacléř - FK Kopidlno A 3:1 (2:0)

TJ Baník Žacléř - FK Kopidlno A 3:1 (2:0)

mistrovské utkání JAKO 1. B třída dospělých, sobota 28. 9. 2019 od 16:30

Další venkovní zápas, další nepovedený výkon a tudíž další výjezd bez bodového ohodnocení – takto se bohužel dá shrnout zápas proti mužstvu Žacléře.

Úvodních 30 minut bylo v poli vyrovnaných, bylo vidět, že obě mužstva si jsou vědoma pro ně důležitosti utkání a tak snaha a bojovnost převážila nad fotbalovou stránkou. Obě mužstva se prala se základními elementy hry, jako jsou zpracování a přihrávka, a tak bylo zřejmé, že k vítězství se přiblíží tým, který vymyslí nějaký nadstandard či naopak udělá méně chyb. První velkou šanci domácích z rohového kopu jsme ještě díky reflexnímu zákroku Martina Brožíčka přečkali, ovšem ve 34. minutě se již poprvé měnilo číslo na ukazateli skóre, kdy jsme neodhadli dlouhý míč za obranu a navíc přízemní centr mezi gólmanem a stoperem našel přesně kopačku domácího útočníka, který do prázdné branky vsítil snadný gól. Nám se podařilo sice také vstřelit za okamžik branku po chybě domácí obrany, ovšem k údivu naší lavičky hlavní arbitr odpískal útočný faul. Sice kontroverzní situace, na kterou má každý účastník zápasu různý náhled, ovšem je potřeba ji překonat a zdravě se ještě více nabudit. To se nám však příliš nepovedlo, neboť o pár chvil později si balón opět našel domácí hráč a střelou podruhé rozvlnil síť. Znovu tedy pro nás první poločas při venkovním zápase dopadl nelichotivě a do kabin se nešlo vůbec zvesela.

V druhém poločase jsme se snažili přeci jen s výsledkem něco udělat, změnili jsme pozice hráčů, ale příliš nepřesných přihrávek náš výkon neustále sráželo. Když navíc po sedmi minutách druhé půle opět skórovali domácí, byl resultát utkání prakticky daný. Na otočení venkovního nepříznivého skóre do plné zajištěné obrany se v současné době nenacházíme v dobrém rozpoložení, což ovšem silně koreluje s trénovaností hráčů. I proto jsme si do konce utkání vlastně nevytvořili viditelný tlak a ani žádnou šanci, samostatný nájezd na brankáře v podání Machyho v 90. minutě končící gólem byl sice vyřešen správně, ovšem vůbec nic neřešil.

Opět nám tedy nezbývá než zabrat před domácím publikem a u venkovních zápasů udělat změny.

Komentář domácí: Nastoupili jsme v novém rozestavení, od kterého jsme si slibovali větší držení míče, což se nám i dařilo a vytvářeli jsme si šance a dali 2 branky. Po gólu na 3:0 na začátku 2. půle bylo prakticky po zápase. Hosté si vypracovali jen dvě šance. První zmařil skluzem Fidranský a druhou upravili v 90 min. na 3:1. Nutno přiznat, že hosty podržel gólman, který reflexivně vyrazil 4 gólovky. Chválím všechny za bojovnost a nasazení. Zvlášť pak Šimočka, Kovačík a T. Skálu, kteří nastoupili s teplotami.

Sestava: Brožíček Martin, Janda Petr, Valnoha Martin, Komárek Petr, Janáček Jaroslav (C), Aubrecht Jindřich, Komárek Ladislav, Machačný David, Poutník Michal, Klaban Tomáš, Klaban Lukáš

Střelci: 34. Ondráško Patrik, 38. Ondráško Patrik, 52. Kovačík Roman - 90. Machačný David  

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FK Kopidlno
FC Spartak Kobylice
4:0
Podrobnosti

Střelci týmu

7 gólů

Tomáš Klaban

5 gólů

Michal Poutník

4 góly

Lukáš Klaban

3 góly

Jaroslav Janáček

3 góly

Miloš Kovář

Najdete nás na Facebooku

Comtex s.r.o. Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 16443
Posledních 30 dnů: 410 | Posledních 7 dnů: 105 | Poslední den: 15

© 2020 FK Kopidlno | Všechna práva vyhrazena | gersl@comtex.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne