1. FK Nová Paka - FK Kopidlno A 4:0 (0:0)

JAKO 1. B třída dospělých - skupina A, sobota 19. 9. 2020 od 16:00

Komentář zápasu: Zasloužená výhra domácích, kteří byli fotbalovější, drželi častěji míč na svých kopačkách a my naopak drželi stav 0:0. Utkání ovlivnil první gól z penalty, která byla odpískána nejistě s velkým zpožděním a zápas prakticky rozhodla. My jsme dnes neměli kvalitu s utkáním něco udělat a další góly již jen výsledek navýšily.

Komentář zápasu Nová Paka: Hosté přijeli s taktikou dobré obrany a rychlých protiútoků což se jim dařilo zejména v prvním poločase. Nám nevycházelo zakončení a až ve druhé půli jsem se střelecky prosadili. Z pohledu vývoje utkání jsme si vítězství určitě zasloužili.

Sestava: Kohut Vítězslav, Dyčenko Vítek, Valnoha Martin, Janda Petr, Janáček Jaroslav (C), Poutník Michal, (63. Kovář Miloš), Komárek Ladislav, Komárek Petr, Klaban Lukáš, Dřímal Jan, Klaban Tomáš (82. Berounský Patrik)

Střelci: 55. Janouch Ondřej (Pokutový kop), 63. Rosputniak Dominik, 78. Komárek Ladislav (Vlastní), 81. Rosputniak Dominik

Jaroslav Janáček

1 gól