FC Vrchlabí B - FK Kopidlno A 2:2 (1:0) 6:5 pk

JAKO 1. B třída mužů - skupina A, sobota 21. 8. 2021 od 17:00, odjezd ze hřiště auty v 15:00 (případně ve Vrchlabí v 16:00)

sestava: Janáček Jaroslav (C), Dyčenko Vítek, Janda Petr, Valnoha Martin, Strnad Libor, Kovář Miloš (81.Nýč Marek), Komárek Ladislav, Klaban Lukáš, Schlesinger Petr, Klaban Tomáš, Sedláček Tomáš (69.Bernard Vojtěch)

Střelci: 24. Kraus Pavel (pk), 75. Tauchman Martin - 56. Komárek Ladislav (pk), 58. Sedláček Tomáš

Komentář FC Vrchlabí - Zajíc Jan, hráč (domácí): Přijel k nám velmi kvalitní soupeř. My se ujali vedení z penalty, bohužel nepřidali pojistku v podobě druhého gólu a soupeř během dvou minut zápas otočil. Ze závěrečného tlaku jsme alespoň vyrovnali. Asi spravedlivá remíza, v penaltách jsme v 9. sérii byli šťastnější.

Komentář FK Kopidlno - Vladimír Hnát, vedoucí mužstva (hosté): Před zápasem i v poločase bychom asi bod brali, po zápase však převládlo zklamání, že není bodů více. Nedotáhli jsme první mečbol v základní hrací době při obrovské šanci na 1:3, druhý mečbol pak propásli v dramatickém penaltovém rozstřelu. Penalty však, stejně jako v předchozím zápase, byly především zátěží na nervovou soustavu nebo naopak tlakem na bránici vytvářející nezadržitelný smích. Za zmínku stojí 3 po sobě "chycené" penalty Jardy Janáčka, který se nové vynucené pozice zhostil se ctí.

Žádné nadcházející události.

Petr Schlesinger