FK Kopidlno A - TJ Slavoj Skřivany 5:0 (2:0)

JAKO 1. B třída mužů - skupina A, neděle 29. 8. 2021 od 14:00 (změna výkopu utkání potvrzena), sraz v 13:00

Sestava: Kovář Miloš, Janáček Jaroslav (C), Janda Petr, Valnoha Martin, Poutník Michal, Klaban Lukáš (73. Nýč Marek), Komárek Ladislav, Makar Tomáš, Schlesinger Petr, Klaban Tomáš, Sedláček Tomáš (62. Nemčanský Lukáš)

Střelci: 31. Klaban Lukáš, 40. Klaban Lukáš, 48. Schlesinger Petr, 58. Sedláček Tomáš, 64. Komárek Ladislav

Komentář FK Kopidlno: Dnes jsme si šli za výhrou od první minuty, po většinu zápasu jsme byli lepším mužstvem a skóre tomu tedy odpovídá. Jasné vítězství už tedy jen kazí zranění Tomáše, přejeme si jeho brzký návrat.

Komentář TJ Slavoj Skřivany: Naprosto zasloužená výhra domácích. Soupeř nás předčil prakticky ve všem. Během celého utkání jsme se nedokázali vypořádat hlavně s jeho důraznou a rychlou hrou.

Petr Schlesinger

Posledních 30 dnů: 976 | Posledních 7 dnů: 246 | Poslední den: 46