TJ Dvůr Králové n L. B - FK Kopidlno A 5:2 (4:1)

JAKO 1. B třída mužů - skupina A, sobota 4. 9. 2021 od 16:30, sraz na hřišti ve 14:30 (ve Dvoře v 15:30)

Sestava: Kateřiňák Martin, Janáček Jaroslav (C), Janda Petr, Valnoha Martin (42´ Nemčanský Lukáš), Strnad Libor, Klaban Lukáš, Komárek Ladislav, Makar Tomáš, Schlesinger Petr, Bernard Vojtěch (60´ Machačný Jaroslav), Poutník Michal (83´Berounský Patrik)

Střelci3. Marks Viktor, 7. Otradovský Martin, 28. Žaba Dominik, 39. Otradovský Martin, 79. Žaba Dominik  - 30. Poutník Michal, 67. Nemčanský Lukáš

Komentář TJ Dvůr: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po chybě defenzívy hostů se rychle ujali vedení. Pak začal festival neproměněných šancí. Pokud bychom proměnili třeba jen každou druhou tutovku, mohli jsme dát gólů snad deset. Přesto jsem rád, že vyhráváme i přes neproměněné příležitosti. Děkuji chlapům za kvalitní výkon.

Komentář FK Kopidlno: Úvod zápasu nám hrubě nevyšel, asi až příliš jsme měli v hlavách výpadek našich stěžejních ofenzivních hráčů. Dvůr byl především v prvním poločase jasně lepší (za mne jednoznačný adept na postup), my jsme mu však klidné rychlé vedení usnadnili. V brance ještě spoustu šancí vychytal s klidem sobě vlastním Káča.

Petr Schlesinger

Posledních 30 dnů: 976 | Posledních 7 dnů: 246 | Poslední den: 46