FK Kopidlno vs SK Sparta Úpice

Datum a čas konání: 24.10.2021 14:30
Místo: Kopidlno

1. FK Nová Paka - FK Kopidlno A 1:2 (1:1)

JAKO 1. B třída mužů - skupina A, sobota 02.10.2021 od 10:15, odjezd ze hřiště v 8:45 (v Nové Pace v 9:15)

Střelci: 44. Číla Michal - 11. Klaban Tomáš, 58. Nemčanský Lukáš

Sestava: Pelc Michael, Dyčenko Vítek (46. Bernard Vojtěch), Janda Petr, Valnoha Martin, Strnad Libor, Janáček Jaroslav (C), Komárek Ladislav, Schlesinger Petr, Kovář Miloš (77. Komárek Petr), Poutník Michal, Klaban Tomáš (41. Nemčanský Lukáš)

Komentář FK Kopidlno: Poločasy si byly vývojem podobné, v úvodu jsme měli lehce více ze hry, zlepšeným výkonem domácích a našimi ztrátami či fauly se utkání v poli otáčelo a domácí zaslouženě vyrovnali. To si již Nové Pace však nepodařilo ve druhé půli, kdy jsme se štěstím jejich šance přečkali a v závěru výhru doslova ubojovali a ukopali. Je potěšující, že ani vynucená střídání nás nerozhodila a střídající se kvalitním výkonem ihned zapojili.

KomentářFK Nová Paka: Co na tuto porážku říct. Nebudeme se vymlouvat, že kvůli nemoci nebo zrnění chyběli čtyři hráči základní sestavy, protože hráči z rezervy odvedli dobrý výkon. Špatné začátky obou poločasů rozhodli o výsledku. V prvním poločase naše snaha ještě na vyrovnání stačila, ve druhé jsme neproměnili ani ty největší příležitosti. Pokud koncovku nezlepšíme těžko se nám budou sbírat body. Soupeři gratuluji k získaným bodům.

Petr Schlesinger

Posledních 30 dnů: 849 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 21