TJ Slavoj Skřivany - FK Kopidlno A 2:0 (2:0)

JAKO 1. B třída mužů - skupina A, sobota 13. 8. 2022 od 17:00, odjezd auty v 15:30 ze hřiště

Střelci: 35. Vysuček Pavel, 45. Valnoha Martin (Vlastní)

Sestava: Pelc Michael (37. Kovář Miloš), Janda Petr, Bernard Jan, Valnoha Martin (73. Nemčanský Lukáš), Strnad Libor (46. Bernard Vojtěch), Fejfar Aleš, Schlesinger Petr, Komárek Ladislav (C), Rejthárek Vojtěch (73. Šoltys Radek), Klaban Tomáš, Klaban Lukáš

Komentář TJ Slavoj Skřivany: Dnešní výhra byla opravdu vydřená. Zápas byl plný tvrdých soubojů. Hosté měli ve svých řadách hned několik kvalitních hráčů výborně vybavených také rychlostně. Do přestávky se nám podařilo vstřelit dvě branky, které nebyly nijak krásné, ale po našem důrazu ve vápně soupeře. Když už se dobře hrajícím hostům podařilo překonat naši obranu, stál jim v cestě dnes výtečný Stěhulka v naší svatyni.

Komentář FK Kopidlno: Ve vyrovnaném zápase, se nám nepodařilo proměnit ani jednu z našich vypracovaných šancí, kdy naopak domácí po našich chybách dvě šance proměnili. Soupeři gratulujeme k výhře.

Petr Janda

Miloš Kovář