TJ Spartak Kosičky - FK Kopidlno A 3:1 (2:1)

neděle 11. 9. 2022 od 16:30, odjezd ze hřiště v 15:00

Střelci: 25. Mráz David, 40. Schovanec Ladislav, 88. Urban Jan - 45. Klaban Lukáš

Sestava: Kovář Miloš, Komárek Ladislav (C), Klaban Lukáš, Klaban Tomáš, Bernard Jan, Rejthárek Vojtěch (66. Bernard Vojtěch), Sedláček Tomáš, Schlesinger Petr, Valnoha Martin (56. Šoltys Radek), Janda Petr (82. Nemčanský Lukáš), Fejfar Aleš

Komentář TJ Spartak Kosičky: Dnes nás čekal velmi kvalitní soupeř. Což se potvrdilo hned od začátku. Přežili jsme dvě šance hostí a pak jsme převzali iniciativu. To vyústilo ve dvoubrankové vedení. Bohužel zbytečnou chybou jsme vrátili soupeře do hry. Celý druhý poločas jsme poctivě ubránili a ke konci pojistili vedení. Po dlouhé době jsme si tak mohli s početnou diváckou kulisou zazpívat bambuli. Zápas zkušeně odřídila trojice rozhodčích.

Komentář FK Kopidlno: Gratuluji nadšeně bojujícím domácím k vítězství. Dnešní utkání se nám výsledkově ani herně nepovedlo.

Petr Janda

Miloš Kovář