FK Kopidlno A - FK Dolní Kalná 5:2 (4:2)

neděle 18. 9. 2022 od 16:30, sraz v 15:30

Střelci: 24. Sedláček Tomáš, 26. Sedláček Tomáš, 29. Sedláček Tomáš, 38. Janda Petr, 59. Sedláček Tomáš - 14. Hampl Tomáš, 35. Tauchman Zdeněk

Sestavy: Kateřiňák Martin, Poutník Michal, Komárek Ladislav (C), Bernard Jan, Šoltys Radek (66. Bernard Vojtěch), Janda Petr, Schlesinger Petr (75. Strnad Libor), Rejthárek Vojtěch, Fejfar Aleš (46. Klaban Lukáš), Klaban Tomáš (75. Nemčanský Lukáš), Sedláček Tomáš,

Komentář FK Kopidlno: V úvodu utkání jsme se prali více sami se sebou a byla na mužstvu vidět mírná nervozita po nepovedeném posledním utkání. Pomohli jsme si zdařilou pětiminutovkou, kdy hattrick nasázel Tomáš Sedláček, hosté se však z úderu vzpamatovali a byli neustále nebezpeční. V úvodu druhé půle opět podržel Káča v brance, utkání se pak rozhodlo pátým gólem. Teď už "jen" na vítězství navázat bodově také ve venkovním zápase.

Komentář FK Dolní Kalná: Utkání jsme zahájili velmi dobře a po čtvrthodině vedli 1:0, jenže poté jsme zápas díky fatálním chybám během pěti minut ztratili. Domácí mají výborný tým, ale hrát se s nimi nechalo. Jenže po kontaktní brance na 3:2 znovu odskočili, byť ve druhé půli jsme měli několik možností, jak zápas zdramatizovat, tak jsme je nevyužili, naopak domácí přidali další branku a o výsledku bylo rozhodnuto. Domácím gratuluji, oceňuji velmi dobrou a slušnou diváckou kulisu a chválím rozhodčí za perfektní výkon.

Petr Janda

Miloš Kovář