SK Sparta Úpice - FK Kopidlno A 0:0 (0:0, pk 4:2)

sobota 24. 9. 2022 od 16:30

SestavaKateřiňák Martin, Šoltys Radek (80. Nemčanský Lukáš), Poutník Michal (90. Berounský Patrik), Valnoha Martin, Fejfar Aleš, Bernard Vojtěch, Komárek Ladislav (C), Schlesinger Petr, Strnad Libor, Klaban Tomáš, Sedláček Tomáš

Komentář SK Sparta Úpice: I když jsme získali dva body tak nejsem spokojen. Obě mužstva předvedla sotva průměrný výkon, a tak fotbal, než by bavil, tak spíše nudil. Nezbývá než doufat, že v příštím domácím utkání fanoušky potěšíme lepším výkonem.

Komentář FK Kopidlno: Utkání s minimem šancí, kdy se obě mužstva soustředila především na defenzivu. V obranných standardních situacích kralovalo duo Kejzlar - Sedláček, takže se diváci dočkali gólů až v penaltovém rozstřelu. Pro nás pozitivní zjištění, že i bez 4-5 hráčů, kteří v poslední době odehráli markantní část zápasů, jsme schopni předvést ve venkovním utkání solidní výkon.

Petr Janda

Miloš Kovář