TJ Rudník - FK Kopidlno A 1:7 (1:5)

sobota 22. 10. 2022 od 14:00

Střelci: 36. Kaprál Adam - 7. Bernard Jan, 16. Klaban Tomáš, 17. Sedláček Tomáš, 19. Bernard Jan, 21. Sedláček Tomáš, 46. Rejthárek Vojtěch, 49. Bernard Vojtěch

Sestava: Kateřiňák Martin, Poutník Michal, Valnoha Martin, Komárek Ladislav (C), Fejfar Aleš, Bernard Vojtěch, Bernard Jan, Schlesinger Petr (60´ Strnad Libor), Rejthárek Vojtěch (60´ Dyčenko Vítek), Klaban Tomáš, Sedláček Tomáš (50´ Šoltys Radek)

Komentář TJ Rudník: Soupeři z Kopidlna jsme se dnes v ničem nevyrovnali. Bojovnost, chuť a snaha byla asi na 5 % od předchozích zápasů. Gratuluji soupeři k vítězství.

Komentář FK Kopidlno: Z tohoto zápasu jsem měl obavy, soupeř měl v poslední době dobré výsledky, naopak nám se výsledkově nedařilo. Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Všem klukům děkuji za přístup k zápasu.

Petr Janda

Miloš Kovář