FK Kopidlno

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kopidlno
www.fkkopidlno.cz

Příští zápas

SK Miletín - FK Kopidlno A 5:1 (2:0)

SK Miletín - FK Kopidlno A 5:1 (2:0)

mistrovské utkání JAKO 1. B třída dospělých, sobota 27. 4. 2019 od 17:00

Sestava: Kovář Miloš, Dyčenko Vítek, Komárek Petr (C), Valnoha Martin, Strnad Libor (35. Šoltys Radek), Klaban Lukáš, Komárek Ladislav, Komárek Jan, Janda Petr, Havelka Miloslav, Machačný David

Střelci: 4. Kulina Štěpán, 13. Kulina Štěpán, 70. Rubeš Josef, 81. Kulhánek Jindřich, 86. Hanuš Václav - 57. Havelka Miloslav (Pokutový kop)

Do Miletína jsme odjížděli bez zraněných útočných hráčů, takže byla zvolena defenzivní taktika v kombinaci s rychlými protiútoky. Bohužel úvod utkání nám vůbec nevyšel, několikrát jsme lehce nepřesným nákopem ztratili míč a Miletín se tedy okamžitě tlačil zpět k naší bráně. Úvodní gól tedy na sebe nenechal dlouho čekat, když jsme nevydařeným odkopem trefili soupeřovu nohu a balón doskákal až za brankovou čáru. Ještě hůře bylo o několik minut později, míč prostrčený za obranu si našel stejný hráč a opět snadno skóroval. V průběhu prvního poločasu jsme sice více kombinovali, rychlostí soupeře několikrát předčili, ale naše akce končily před pokutovým územím, a co prošlo miletínskou obranou, buď posbíral spolehlivý domácí gólman, nebo jsme nemířili přesně. Miletín se snažil především o důraznou hru a bojovalo se tedy tvrdě o každý balón a šance na obou stranách přicházely jen ztuha.

Do druhé půle jsme nastupovali s vědomím, že utkání není ztracené a pokud budeme aktivně pracovat a pohybem si říkat o přihrávku, šance se jistě dostaví. První přišla v podobě pokutového kopu, střela však rozvlnila jen síť nad brankovou konstrukcí. Reparát v proměňování penalty jsme si dali o pár minut později, tentokrát již míč rozvlnil správnou síť, střelcem branky Míla Havelka. Po tomto snížení jsme měli v následujících minutách územní převahu a například střela Radka Šoltyse jen těsně minula tyč domácí svatyně. O osudu utkání rozhodl třetí inkasovaný gól a individuální akce domácího hráče. Poté jsme již neměli dostatek morálních - a bohužel upřímně musím napsat, že zřejmě ani fyzických - sil, abychom s výsledkem ještě něco udělali. Domácí lavičku a fanoušky do konce utkání ještě dvakrát potěšili střídající hráči a uzavřeli tak výsledek utkání na konečných 5:1.

Utkání se nám hlavně v úvodu nepovedlo, prohrávat venku 2:0 a tlačit se do konsolidované obrany naší hře a hráčům příliš nevyhovuje. Nyní je potřeba se nastavit na další utkání, ve kterých bude tempo zápasu ještě o několik stupňů výše. Přijďte nás fanděním podpořit, budeme to potřebovat.

Komentář domácí: Povedl se nám vstup do zápasu a za třináct minut jsme vedli 2-0. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu. Druhou půli jsme začali vlažně a soupeři nabídli dva pokutové kopy. Naštěstí pro nás byl proměněn pouze jeden. Kontaktní branka dodala soupeři elán a my naopak byli v útlumu. O výsledku rozhodla individuální akce Rubeše která nám vrátila dvoubrankové vedení. A když přidali v závěru střídající hráči Kulhánek a Hanuš další dvě branky zrodil se nakonec jednoznačný výsledek.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FK Kopidlno
FC Spartak Kobylice
4:0
Podrobnosti

Střelci týmu

7 gólů

Tomáš Klaban

5 gólů

Michal Poutník

4 góly

Lukáš Klaban

3 góly

Jaroslav Janáček

3 góly

Miloš Kovář

Najdete nás na Facebooku

Comtex s.r.o. Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 17760
Posledních 30 dnů: 453 | Posledních 7 dnů: 140 | Poslední den: 14

© 2020 FK Kopidlno | Všechna práva vyhrazena | gersl@comtex.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne