FK Kopidlno vs TJ SOKOL Stará Paka

Datum a čas konání: 18.5.2024 17:00

FK Kopidlno A - SK Sparta Úpice 3:3 (1:1), pk 7:8

JAKO 1. B třída mužů - skupina A, neděle 7. 5. 2023 od 17:00

Střelci: 14. Sedláček Tomáš, 60. Sedláček Tomáš, 63. Klaban Tomáš - 45. Luštinec Petr, 72. Růžička Pavel (Pokutový kop), 93. Luštinec Petr

Sestava: Pelc Michael, Bernard Vojtěch, Komárek Ladislav (C), Poutník Michal, Janda Petr, Bernard Jan, Černovský Ondřej, Schlesinger Petr, Zajíček Petr (78. Janáček Jaroslav), Klaban Tomáš (83. Pravda Jan), Sedláček Tomáš (90. Nemčanský Lukáš)

Komentář FK Kopidlno: Dnes jsme jednoznačně ztratili dva body. Musíme se poučit z chyb, ze kterých jsme inkasovali. Je to fotbal, jedeme dál.

Komentář SK Sparta Úpice: Vstup do utkání jsme měli dobrý. Prvních deset minut se odehrálo na domácí polovině, ale po zbytečné standartce inkasujeme první branku utkání. Ta s námi zamávala a domácí převzali otěže zápasu kdy jsme přežili šance domácích a na konci poločasu jsme vyrovnali. Druhý poločas už byl herně vyrovnanější, ale brankově domácí odskočili na rozdíl dvou branek. Náš tým přeskupil řady a odměnou bylo snížení a v nastaveném čase srovnání skóre. Bod z penaltového rozstřelu je pro nás cenný.

Posledních 30 dnů: 588 | Posledních 7 dnů: 144 | Poslední den: 9