FK Dolní Kalná vs FK Kopidlno

Datum a čas konání: 31.7.2021 17:30
Místo: Dolní Kalná

TJ Dvůr Králové - FK Kopidlno A 7:0 (2:0)

JAKO 1. B třída dospělých - skupina A, neděle 11. 10. od 15:00

Komentář zápasu: Jednoznačná záležitost ze strany domácích, kteří opět za mne nejfotbalovější protivník, na kterého jsme narazili. Chtěli jsme si v této podivné době zápas užít rozhodně více, ale jsme rádi, že jsme se mohli alespoň volně proběhnout ...

Komentář zápasu Dvůr Králové, Jiří Rejl, trenér (domácí): Po delší době jsme předvedli výkon, který snesl ta nejpřísnější měřítka. Všichni hráči předvedli velmi dobrý výkon a někteří zahráli i hodně nad svůj standard. Myslím si, že výsledek je pro soupeře až příliš krutý, náš gólman hostům chytil minimálně tři tutovky včetně penalty. Jsem strašně rád, že jsme se před pauzou rozloučili takovým výkonem a vysokým vítězstvím.

Sestava: Kohut Vítězslav, Dyčenko Vítek, Janda Petr, Valnoha Martin, Janáček Jaroslav (C), Poutník Michal, Komárek Ladislav (30. Komárek Petr), Klaban Lukáš, Klaban Tomáš, Aubrecht Jindřich, Kovář Miloš

Střelci: 3. Otradovský Martin, 25. Prokůpek Jan, 56. Otradovský Martin, 61. Machek David, 70. Rejchrt Patrik, 72. Mertlík Lukáš, 77. Žaba Dominik

Žádné statistiky střelců.

Posledních 30 dnů: 471 | Posledních 7 dnů: 189 | Poslední den: 36