FK Kopidlno A - FC Spartak Kobylice 6:2 (3:0)

JAKO 1. B třída mužů - skupina A, neděle, 12.09.2021 od 16:30, sraz v 15:30

Sestava: Kateřiňák Martin, Janáček Jaroslav (C), Valnoha Martin (67. Machačný Jaroslav), Janda Petr, Dyčenko Vítek, Klaban Lukáš, Komárek Ladislav, Makar Tomáš, Schlesinger Petr (67. Bernard Vojtěch), Klaban Tomáš (62. Kovář Miloš), Poutník Michal (67. Nemčanský Lukáš)

Střelci: 22. Komárek Ladislav, 24. Schlesinger Petr, 28. Poutník Michal, 46. Poutník Michal, 51. Valnoha Martin, 54. Poutník Michal (Pokutový kop) - 49. Ouzký Dominik, 66. Ouzký Dominik

Komentář FK Kopidlno: Další domácí zápas, ve kterém jsme si šli hladově za vítězstvím. Hosté měli velkou šanci za stavu 0:0, kterou Káča zlikvidoval, pak už prakticky hrozili jen ze standardních situací, kde byla jejich výšková a fyzická převaha markantní. My jsme se tak snažili využívat naše přednosti a konečný výsledek pak odpovídá obrazu celého zápasu.

Komentář FC Spartak Kobylice: Zápas se odehrával ve rčení "nedáš dostaneš", a tak domácí zaslouženě vyhráli.

Petr Schlesinger

Posledních 30 dnů: 987 | Posledních 7 dnů: 260 | Poslední den: 42