FK Kopidlno

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kopidlno
www.fkkopidlno.cz

Příští zápas

FK Kopidlno A - TJ Dvůr Králové nad Labem B 6:0 (1:0)

FK Kopidlno A - TJ Dvůr Králové nad Labem B 6:0 (1:0)

JAKO 1. B třída mužů - skupina A neděle 7. 8. 2022 od 17:00, sraz v 16:00

Střelci: 7. Janda Petr, 59. Sedláček Tomáš, 69. Rejthárek Vojtěch, 74. Bernard Vojtěch, 85. Kovář Miloš, 87. Kovář Miloš

Sestavy: Pelc Michael, Poutník Michal, Fejfar Aleš (76. Šoltys Radek), Sedláček Tomáš, Schlesinger Petr (56. Klaban Tomáš), Strnad Libor, Valnoha Martin, Komárek Ladislav (C), Bernard Jan, Zajíček Petr (1. Bernard Vojtěch), Janda Petr (56. Rejthárek Vojtěch)

Komentář FK Kopidlno: Po nešťastném začátku a zranění naší posily Zajdy, jsem měl trochu obavy, co to s námi udělá, ale opak byl pravdou. Myslím si, že jsme hráli dobře a druhý poločas jsme začali konečně proměňovat šance. Zasloužené vítězství a spokojenost naších fanoušků.

Komentář TJ Dvůr Králové nad Labem B: Jedním slovem katastrofa. Z našeho týmu můžu pochválit jenom gólmana, který ještě několik dalších gólů chytil. V podstatě byl na hřišti jen jeden tým. Jestli se nezvedneme, nezačneme poctivě trénovat a dřít každou minutu zápasu i tréninku, tak budeme rádi, když nebudeme hrát o záchranu. Soupeři k zaslouženému vítězství gratuluji a za celý náš tým přeji brzké uzdravení zraněnému hráči.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FK Kopidlno
FC Spartak Kobylice
4:0
Podrobnosti

Střelci týmu

11 gólů

Tomáš Sedláček

5 gólů

Tomáš Klaban

4 góly

Petr Janda

2 góly

Lukáš Klaban

2 góly

Miloš Kovář

Najdete nás na Facebooku

Comtex s.r.o. SELECT Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 35723
Posledních 30 dnů: 999 | Posledních 7 dnů: 220 | Poslední den: 16

© 2022 FK Kopidlno | Všechna práva vyhrazena | gersl@comtex.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne