FC Vrchlabí B - FK Kopidlno A 5:1 (3:1)

sobota 8. 10. 2022 od 15:30, sraz na hřišti ve 13:30

Střelci: 5. Schütz Michael, 8. Fink Jan, 42. Schütz Michael, 46. Schütz Michael, 90. Mlejnek Stanislav - 36. Sedláček Tomáš

Sestava: Kovář Miloš, Šoltys Radek (70. Kóre Lukáš), Komárek Ladislav (C), Valnoha Martin (81. Hnát Vladimír), Janáček Jaroslav, Bernard Vojtěch, Schlesinger Petr, Rejthárek Vojtěch, Makar Tomáš (62. Nemčanský Lukáš), Klaban Tomáš, Sedláček Tomáš

Komentář FC Vrchlabí: Domácímu celku se hra dařila. Mužstvo dokázalo kolektivním a bojovným přístupem soupeře přehrát, když si hráči FC celkem snadno vytvářeli brankové příležitosti. O osudu utkání rozhodla asi rychlá branková odpověď na 3:1 v závěru první poloviny utkání. Domácí zaslouží za svůj výkon po dlouhé době pochvalu.

Komentář FK Kopidlno: Výsledek odpovídá současnému zdravotnímu stavu mužstva a ztrátě formy u některých hráčů. Prvopočátek tohoto stavu má však předobraz ve snižující se trénovanosti.

Petr Janda

Miloš Kovář