FK Kopidlno A - RMSK Cidlina B 2:3 (0:0)

neděle 16. 10. 2022 od 15:30, sraz ve 14:30

Střelci: 51. Sedláček Tomáš, 90. Sedláček Tomáš - 70. Kožíšek Denis, 83. Schober Václav, 84. Schober Václav

Sestava: Kovář Miloš, Poutník Michal (46. Janáček Jaroslav), Bernard Jan, Valnoha Martin (85. Dyčenko Vítek), Fejfar Aleš, Rejthárek Vojtěch, Komárek Ladislav (C), Schlesinger Petr (85. Nemčanský Lukáš), Bernard Vojtěch (76. Šoltys Radek), Klaban Tomáš, Sedláček Tomáš

Komentář FK Kopidlno: Viděli jsme nadprůměrné utkání. Gratuluji k soupeři k výhře. Zaslouženě vedou tabulku, lepší tým tu nehrál. Myslím, že jsme se soupeři vyrovnali, i když se pak projevila větší trénovanost soupeře. Momentálně jsme hráli, na co máme. Nemám klukům co vytknout.

Komentář RMSK Cidlina: Domácí k zápasu nastoupili dle své pověsti a první poločas jsme viděli bojovné a nadstandardní utkání. Šance se rodili těžce a nás mohou mrzet 2 standardní situace. Po přestávce jsme převzali otěže zápasu, ovšem vlastním gólem jsme domácí poslali do vedení. Poté nás podržel brankář, který zlikvidoval 2 tutovky domácích. Když jsme po standardní situaci vyrovnali, opět jsme získali jistotu a 2 góly zápas otočili. Ten se musel líbit, viděli jsme kvalitu, zápletku, emoce a góly.

Vojtěch Bernard

Ondřej Černovský